Munkatársaink

Kim Byungwook (김병욱)김병욱

Igazgatóhelyettes

Általános stratégia, projekttervezés és adminisztráció

mottó: “Szedd össze magad!”

email: budamoon@koreaikultura.hu

tel.: +36 1 550 0241

 

 

 

 

 

 

image1 ()Joo Jaeeun (주재은)

Programszervező

programszervezés

mottó: “Mindig törekedj arra, ami előre visz!”

email: jjoo@koreaikultura.hu

tel.: +36 1 550 0252

 

 

 

 

정병훈

Jung Byunghoon (정병훈)

Pénzügyi menedzser

Könyvelés

mottó: “Képzeld magad a másik helyébe”

email: bhjung@koreaikultura.hu

tel.: +36 1 550 0244

 

 

 

 

 

%ec%a7%80%ec%98%81_%ec%82%ac%ec%a7%84Kim Ji-Yeong (김지영)
 Programszervező
 Programszervezés
 
 mottó : “Le vent se leve…..il faut tenteur de vivre”
 
email : kjy75@koreaikultura.hu
 
tel : +36 1 550 0247

 

 

 

 

홍나영

Hong Nayoung (홍나영)

Oktatás és PR

Ösztöndíjak, koreai nyelvű tartalmak

mottó: “Mosolyogj, és áldás keresztezi az utad!”

email: nyhong@koreaikultura.hu

tel.: +36 1 550 0242

 

 

 

 

 

Lee Jae Eui (이재의)

GA Koordinátor

mottó: “Törekedj és fejlődj, de emellett légy szerény!”

email: jelee@koreaikultura.hu

tel.: +36 1 550 0253

 

 

 

 

 

 

edina

B. Szabó Edina

Sajtókapcsolatok

PR és Kommunikáció

mottó: “Mindig egyet előre.”

email: edina@koreaikultura.hu

tel.: +36 1 550 0248

 

 

 

 

 

Magyar Anna

Magyar Anna

Programkoordinátor

Programszervezés, magyar nyelvű online tartalmak

mottó: “Tedd azt, amiben hiszel, és higgy abban, amit teszel!”

email: anna.magyar@koreaikultura.hu

tel.: +36 1 550 0249

 

 

 

 

 

 

kunkli-orsolya

Kunkli Orsolya

Recepciós (délután)

Információ, terembérlés

mottó: “Arra menj, amerre a szeretet van és mindig lesz kiút.”

email: orsolya.kunkli@koreaikultura.hu

tel.: +36 1 550 0240

 

 

 

 

 

Ran

Kim Ran (김경란)

Programkoordinátor

mottó: “It is not the end of the world!”

email: ran.kim@koreaikultura.hu

tel.: +36 1 550 0251

 

 

 

 

 

 

 

image kang

Kang Shin-hye (강신혜)

Koreai nyelvtanár / Sejong Intézet

mottó: “It took a depression to teach us the real value of a job.” – Viktor Hugo

email: kshkorean@koreaikultura.hu

tel.: +36 1 550 0246

 

 

 

 

 

 

 

다엘_DAEL_1

Kim Dael  (김다엘)

Gyakornok

mottó: “Örvendj, imádkozz és adj hálát minden körülmények között!”

email: daelkim@koreaikultura.hu

tel.: +36 1 550 0256